Podsumowanie II edycji Work&Science Forum

Zakończyliśmy kolejną edycję targów pracy sektora innowacyjnej gospodarki. Zapraszamy na krótkie podsumowanie z wydarzenia.
Tegoroczna edycja targów pracy sektora innowacyjnej gospodarki skierowanych do doktorantów i młodych naukowców odbywała się w dniach 21 października – 17 listopada. Głównym organizatorem wydarzenia była Krajowa Reprezentacja Doktorantów. W wydarzeniu wzięło udział 868 osób, w tym zanotowano 458 widzów online oraz 410 stacjonarnych uczestników wydarzenia. Work&Science Forum, to nie tylko wirtualne targi pracy dostępne na platformie Gridaly, ale również spotkania z przedstawicielami nauki i biznesu. Okazję do dyskusji na temat powiązania prac naukowych z wdrożeniem innowacyjnych rozwiązań w przemyśle mieliśmy podczas 3 wydarzeń stacjonarnych:

KADRY PRZYSZŁOŚCI – 5 lat Doktoratów Wdrożeniowych, 21.10.2022, Kraków, AGH
Young Scientist Day – Cental European Technology Forum, 24.10.2022, Wrocław, Politechnika Wrocławska


Międzynarodowy Kongres Jakości Kształcenia – zakończenie targów, 17.11.2023, Katowice, Muzeum Śląskie
Zakończyliśmy kolejną edycję targów pracy sektora innowacyjnej gospodarki. Zapraszamy na krótkie podsumowanie z wydarzenia.

 

W ramach Work&Science Forum odbyły się również 4 spotkania z firmami, podczas których zainteresowani mogli zadawać pytania przedstawicielom Instytutu Lotnictwa – Sieci Badawczej Łukasiewicz, Citi, NASK oraz ADAMED. 

 

 

Dziękujemy za udział w wydarzeniu i zapraszamy na kolejną, III edycję Work&Science Forum 2023!